Szkolenie i konsultacje dla firm

Czy Twoja firma potrzebuje przeglądu emisji dwutlenku węgla?

Chciałbyś obliczyć ślad węglowy swojej organizacji, produktu lub usługi, a nie wiesz jak?
Nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na wynajęcie specjalistycznej firmy do jej wykonania?
Zapraszamy na nasze szkolenie, poznasz metody i obliczysz go później sam lub z grupą swoich współpracowników.

Aby umożliwić pomiar i zarządzanie emisją dwutlenku węgla we własnym zakresie, oferujemy pełne szkolenie z zakresu rachunkowości gazów cieplarnianych w organizacji. Szkolenie to umożliwi stworzenie i przedstawienie raportu dotyczącego śladu węglowego zgodnie z normą korporacyjną Greenhouse Gas Protocol oraz ISO 14064-1.

Bardziej niż kiedykolwiek, ochrona klimatu stała się w centrum uwagi opinii publicznej. Zasadniczo wszystkie podstawowe koncepcje rozwiązania tych problemów, takie jak ślad węglowy, CO2 lub bilans węglowy, mają ten sam cel: ustalenie, w jakim stopniu dany produkt, usługa lub przedsiębiorstwo przyczynia się do antropogenicznej zmiany klimatu.
Skorzystajcie Państwo z niskoemisyjnych produktów, które obniżą koszty i poprawią wizerunek Waszego przedsiębiorstwa. Jesteśmy kompetentnym partnerem doradczym, który obliczy Państwa ślad węglowy i przygotuje wiarygodny plan redukcji emisji. Niezależnie od tego, czy chcesz wypełnić lukę w swojej wiedzy, czy też nauczyć się wykorzystywać naszą praktyczną wiedzę do obliczania śladu węglowego - po prostu napisz do nas, aby skorzystać z jednej z wielu naszych ofert szkoleniowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, a z przyjemnością omówimy Twoje szczególne wymagania biznesowe.